kuca-petrovic-logo
/

Lala,

Donja Vrežina, Pantelej

ID: p-16337

/

Prodaja

/

Stan

133.900,00 €

Osnovne informacije

Cena po m2
1673.00 €
Sprat
2
Površina
80 m²

Opis

Funkcionalan porodični stan na mirnoj lokaciji. Odlična povezanost sa gradom. Prodaje se komforan trosoban stan, savršen za porodični život. Nalazi se na drugom spratu u mirnom kraju koji nudi idealan balans između privatnosti i brze povezanosti sa centrom grada. Stan odlikuje izuzetno praktičan raspored bez prolaznih soba. Srce doma čini osvetljen dnevni boravak sa trpezarijom i modernom kuhinjom odvojenom šankom. Iz dnevne sobe se izlazi na prostranu terasu, dok dve spavaće sobe imaju izlaz na drugu, zasebnu terasu. Kupatilo je kompletno renovirano. Uz stan dolazi i pripadajuća podrumska prostorija. Stan se prodaje bez nameštaja, a trenutno je moguća kupovina isključivo za gotovinu (keš kupci). Za sve dodatne informacije i zakazivanje gledanja, slobodno nas kontaktirajte.

Lokacija