/
Nikole Rašića Koleta,
Donja Vrežina, Pantelej
ID: p-16171
/Prodaja
/Stan
113.070,00 €
Osnovne informacije
Cena po m2
1750.00 €
Sprat
—
Površina
64 m²
Opis
Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“.
Moderan stambeni objekat spratnosti Po+P+4, sa ukupno 21-om stambenom jedinicom i toliko podrumskih prostorija, kao i parking mesta.
Stan je projektovane površine 64,61m2, nalazi se u prizemlju zgrade. Po strukturi je trosoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila, zasebnog sanitarnog čvora.
Gradi se po visokim standardima, demit fasada, energetski pasoš, spoljna PVC (antracit) stolarija, podne obloge od prvoklasne keramike I tarketa.
Mogućnost kupovine parking mesta i mogućnost kupovine dela parcele na trajno korišćenje.
Očekivani rok zavšetka radova je januara 2028-e godine.
Očekivani rok zavšetka radova je januara 2028-e godine.