kuca-petrovic-logo
/

Vrtište,

Vrtište, Crveni krst

ID: p-16461

/

Prodaja

/

Kuća

130.000,00 €

Osnovne informacije

Cena po m2
580.00 €
Sprat
2
Površina
224 m²
Nameštenost
Nenamešten
Broj spavaćih soba
4
Broj kupatila
3

Opis

Na prodaju kvalitetno građena spratna kuća u Vrtištu, na urbanoj i mirnoj lokaciji, sa pom. prostorijama, ostavama i garažom a na placu od 12 ari. U prizemlju od 112 m2 je deo stambenog prostora i velika prostorija - idejno, poslovni prostor. na spratu je trosoban stan iste kvadrature koji čini hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve prostrane spavaće sobe, kupatilo i terasa. na podovima je parket i keramika, stolarija drvena - sve očuvano. U dvorištu su pomoćne prostorije u funkciji stabene jedinice sa dnevnom, spavaćom, kuhinjom i kupatilom. U nastavku su ekonomske prostorija, ostava i garaža. Plac je pravougaonog oblika, sa potencijalom da se na njemu izgradi još nešto ili uredi dodatnom sadnjom ili ozelenjavanjem. Upisana privatna svojina jednog lica po novom posebnom zakonu. za više informacija ili fotografija pozovite agenciju.

Lokacija