kuca-petrovic-logo
/

Stanoja Glavaša,

Ćele kula, Medijana

ID: p-16373

/

Prodaja

/

Stan

123.000,00 €

Osnovne informacije

Cena po m2
1397.00 €
Sprat
3
Površina
88 m²
Nameštenost
Namešten
Broj spavaćih soba
3

Opis

Na prodaju izuzetno funkcionalan četvorosoban stan u potkrovlju kuće. Sa 88m2 pametno projektovanog prostora, ovaj stan je prava retkost na tržištu: bez prolaznih soba i sa pametnim rešenjima za odlaganje stvari u svim kosinama. Stan se sastoji od svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje sa trpezarijom, tri komforne spavaće sobe (od kojih dve dele zajedničku terasu), kupatila i toaleta. Idealan izbor za velike porodice koje traže red i komfor. Privatna svojina 1/1, moguća kupovina za gotovinu. Za sve detalje i termin gledanja, kontaktirajte agenciju.

Lokacija